MÖBLER / Kistor / Kista 13967386
nr 1396 7386
Kista
1800-tal. Bredd: 81, djup: 49 cm, höjd: 42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:57:34
5/5 21:08:43
Pakistanska mattor